Якою має бути шкільна форма

Питання про формений одяг дитини рано чи пізно починає стосуватися кожного з батьків. Незважаючи на велику кількість порад і численні тематичні статті, не всі мами і тата знають про те, як і з чого варто вибирати, щоб одягнути своє чадо в школу. Для повного розуміння та виконання вимог стандартів, варто точно знати відповідь на питання: якою має бути шкільна форма?

Докладніше

Стильні чоловічі брюки

Сучасні модні тенденції торкнулися абсолютно всіх сфер життя, а для ділової людини ідеальний образ є обов'язковою умовою. При цьому базовий чоловічий гардероб включає в себе мінімум речей і аксесуарів.

Докладніше

Як вибрати шкільну блузку

Шкільний дресс-код для дівчаток передбачає наявність в образі блузок, які ви можете купити у нас. Вибір оптимальних моделей неможливий без знання тонкощів і особливостей, і без компетентних порад від профільних фахівців.

Докладніше

Як вибрати шкільну форму для дитини

В останнє десятиліття підліткова мода зазнала колосальних змін і багато з них, а також сучасні підліткові тренди представляються далеко не в кращому світлі. Тому питання відновлення старих традицій і повернення шкільної форми встав досить гостро. Звичайно, це додає турбот батькам сучасних школярів, адже далеко не кожному підлітку або дитині, учню в початкових класах, буває легко підібрати зручний, красивий одяг, що відповідає  всім шкільним вимогам.

Докладніше

Вибір кольору для чоловічого костюма

Зовнішність в усі часи була символом успішності. Причому мова не про фізичні якості, а про зовнішній вигляд, стиль і солідність. Хоч як би була мінлива мода, а вона завжди залишає місце для актуального ділового стилю. Про статусність свідчать не тільки дорогі аксесуари (годинник, запонки і т.д.), але і костюм. Унікальні і ультрасучасні моделі коштують чимало, але здатні забезпечити вам розкішний зовнішній вигляд і щодня в офісі і в особливі / святкові дні.

Докладніше

Як вибрати шкільний сарафан

При формуванні шкільного образу для дівчинки використання саме сарафанів займає перше місце. Обумовлено це тим, що купуючи всього одну річ, не треба ламати голову як підібрати і комбінувати верх і низ. Але, щоб формений одяг виглядав чудово і виграшно на вашій доньці, необхідно знати, як вибрати ідеальний сарафан для школи.

Докладніше

Як вибрати чоловічий піджак правильної посадки

Правильно підібраний одяг підкреслює достоїнства фігури, виділяючи природні лінії силуету. Будь-який елемент гардеробу, особливо класичний піджак, повинен повторювати пропорції тіла. При цьому, він не повинен сковувати рухів і створювати зморшки, а тканина не повинна надмірно натягатися в будь-яких зонах. Вибрати відповідний піджак, значить, знайти модель правильного крою і з рекомендованою тканини, яка буде демонструвати переваги природної статури і робити його привабливим, а також візуально приховувати недоліки фігури.

Докладніше

У що одягаються успішні чоловіки

Достеменно невідомо коли вперше була використана приказка про те, що «зустрічають по одягу», але вона актуальна і сьогодні. Успішність чоловіка може вимірюватися різними мірилами, але ніхто не стане сприймати його таким, якщо одяг не відповідає статусу, солідності і положенню в суспільстві. Завдяки правильно підібраному образу можна не тільки справити належне враження, але і впливати на оточуючих. Так у що ж таке одягаються успішні чоловіки?

Докладніше

Як вибрати спідницю для школи

Базовий шкільний гардероб неможливо уявити без спідниць. Залежно від віку учениці і особливостей її фігури, а також зростання і особистих переваг можна вибрати оптимально підходящі за кроєм моделі. Але, щоб не помилитися у виборі, варто слідувати діловим і корисним порадам.

Докладніше

Шкільна форма. Всі За і Проти

Часи, коли всі школярі носили одяг єдиного стандарту, канули в Лету. Сьогодні одні навчальні заклади вимагають носити форму, а інші виступають за вільний підхід до вибору одягу. Поговоримо про плюси і мінуси кожного варіанту.

Докладніше

Базові правила ділового чоловічого стилю

Ділові чоловіки знають про важливість правильного вибору образу для всіх випадків життя - відвідування офісу, переговорів і для особливих випадків. Щоб виглядати стильно, модно і актуально необхідно враховувати два основних принципи - знати про базові правила комбінування і купувати тільки якісні речі.

Докладніше

Які бувають чоловічі штани

Змінивши одну модель брюк на іншу, легко можна повністю і кардинально опрацювати нові образи. До покупки будь-якої базової речі з гардероба (і штани не виняток) варто поставитися з великою відповідальністю. А для цього необхідно знати які є види і типи та чим вони відрізняються один від одного.

Докладніше

Тенденції чоловічої моди весна-літо 2018

Статистика говорить про те, що з кожним роком все більший відсоток чоловіків по всьому світу починають не просто цікавитися модою, але і слідувати їй. Причини цього - бажання виглядати стильно і актуально, а також доступність модних речей.

Докладніше

Шкільна форма для дівчаток 1 клас

Перехід з дитячого саду в школу - дуже відповідальний етап в житті будь-якої дитини. Завдання батьків - максимально адаптувати своє чадо до навчального процесу і, багато в чому, це залежить від правильного вибору шкільної форми. Майте на увазі, що для дівчаток, які йдуть в перший клас, необхідно підбирати гардероб ретельніше, ніж для хлопчиків.

Докладніше

З чим комбінувати шкільну блузку

Правильний вибір кількох блузок для школи - це лише половина успіху на шляху до створення ідеальних образів для вашої дочки. Знаючи про особливості і правила комбінування базових речей, можна істотно урізноманітнити повсякденні ансамблі.

Докладніше