Недорога та якісна шкільна форма для хлопчиків від виробника

Компанія GoldenStyle запрошує до співпраці керівників шкіл та інших навчальних закладів та пропонує купити якісну шкільну форму і костюми на випускний по найкращій ціні в Україні. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного замовника та завжди пропонуємо максимально вигідні умови співпраці, ліпші ніж у будь якого іншого виробника чи оптового продавця шкільної форми та костюмів для хлопців.

В асортименті нашого інтернет-магазину представлено велике розмаїття моделей випускних костюмів та штанів для хлопців за дуже привабливою ціною. Разом з нашим менеджером Ви легко визначите ідеальний баланс якості та вартості замовлення для Вашого закладу. Наша компанія завжди рада новим навчальним колективам та націлена на підтримання довгострокових взаємовигідних відносин з постійними клієнтами.

Неперевершена якість. Шкільний костюм GoldenStyle

Новітнє обладнання та застосування сучасних технологій пошиття дає нашим фахівцям змогу швидко виготовляти красиву та міцну шкільну форму для хлопчиків та підлітків. Ми приділяємо багато уваги виробництву кожного елементу одягу, та контролюємо процес на кожному етапі. Використання якісної та цупкої тканини дуже цінується батьками найактивніших школярів, наш одяг зношується значно повільніше ніж подібні вироби інших фабрик. Кожен матеріал який використовується при виробництві дитячого одягу GoldenStyle сертифікований в Україні та має всі необхідні документи.

Скористайтесь вигідною пропозицією

Комбінуйте тканини та моделі шкільної форми з асортименту нашого каталогу та замовляйте унікальні колекції костюмів для хлопців прямо на цій сторінці. Зателефонуйте нам або зв’яжіться іншим зручним для Вас способом та отримайте повну інформацію про умови співпраці та етапи виконання замовлень. Ми пропонуємо купити шкільну форму на дійсно вигідних умовах – телефонуйте прямо зараз, у нас є що Вам запропонувати.

Чому шкільні костюми замовляють у GoldenStyle

Презентація та обміри

Кременчуцька фабрика GoldenStyle працює зі школами в прямому контакті. Наш фахівець виїжджає в школу для презентації зі зразками продукції та каталогом тканин. Також ми виконуємо обміри дітей в школі для правильного визначення розміру костюмів.

Спеціальні умови

Ви можете бути впевнені, що отримаєте від GoldenStyle найкращі умови для своєї школи або навчального закладу. Багаторічний досвід майстрів костюму та сучасне обладнання зробили нашу фабрику одним з лідерів галузі.

Виробництво шкільної форми

Власне виробництво шкільних та чоловічіх костюмів дозволяє забезпечувати школи та навчальні заклади якісною та недорогою шкільною формою. Поєднання широкого вибору моделей та тканин допоможе знайти "золоту" середину стилю і вартості костюмів для Вашого закладу.

Широкий вибір

Шкільний костюм від GoldenStyle представлений рядом сучасних моделей, що відшиваються на передовому швейному обладнанні.

Допомога великим сім'ям

При замовленні школою форми від GoldenStyle, багатодітним сім'ям надається допомога у вигляді додаткової знижки від фабрики.

Комфорт і практичність

Шкільна форма GoldenStyle спроектована з урахуванням особливостей фігури та активності хлопців. Свобода рухів, комфорт та міцність - ось основні риси шкільного костюму від Кременчуцької фабрики GoldenStyle.

Якісні матерали

Пошив костюмів для хлопчиків виконується з ретельно відібраних тканин, що відповідать нашим вимогам до стилю, практичності, стійкості до прання та екологічності.

Сертифікати відповідності

Матеріали, що використувуються для шкільної форми, сертифіковані в Україні.

GoldenStyle - костюми молодих джентельменів

Ми націлені на взаємовигідну та довгострокову співпрацю і пропонуємо найвигідніші умови співпраці. Кожен наш партнер автоматично стає учасником дисконтної програми або бонусної програми. Пройдіть безкоштовну реєстрацію та отримайте подарунок прямо зараз.

Як почати роботу?

Надішліть форму реєстрації партнера

Або зателефонуйте менеджеру з оптових продажів

+38 066 210 14 35

+38 068 210 14 35

Або замовте Зворотній дзвінок менеджера