Вибирай зручний спосіб оплати

Замовляйте в зручний час - працюємо 24/7.

Інтернет магазин виробника чоловічих костюмів та шкільної форми GoldenStyle приймає замовлення через Кошик в режимі 24/7, без вихідних. Прийом замовлень по телефону, обробка замовлень та повідомлень в робочий час (понеділок - п'ятниця 9.00-18.00). Якщо протягом 24 годин з Вами не зв'язався консультант компанії - спробуйте відправити замовлення ще раз або зателефонуйте за номерами, вказаними на нашому сайті.

Тільки зручна оплата!

Оплату за замовлення можливо перевести на банківську картку, або ж розрахуватися готівкою при отриманні товару післяплатою у відділенні Нової Пошти.

Якщо посилка оплачується готівкою, транспортна компанія виставляє до оплати вартість своїх послуг з грошового переказу, відповідно до своїх тарифів.

Способи оплати:

При отриманні.

Ви отримуєте замовлення БЕЗ попередньої оплати, а здійснюєте оплату за замовлення безпосередньо у відділенні Нової Пошти. При цьому Ви сплачуєте вартість доставки продукції, а також вартість зворотного відправлення грошового переказу. Дана послуга доступна при доставці продукції Новою Поштою.

На картку "Приватбанку".

Після узгодження Вашого замовлення Вам буде надіслано SMS з реквізитами картки Приватбанку для оплати замовлення.

На Розрахунковий рахунок у банку.

Після узгодження замовлення менеджер скидає Вам на електронну пошту Рахунок-фактуру для оплати в банку за безготівковим розрахунком.Важливо!!! Комісію банку за проведення безготівкових платежів оплачуєте Ви.

Швидка обробка замовлень.

Замовлення обробляються в найкоротші терміни і доставляються (надсилаються) протягом 1-3х днів з моменту оплати.

Ви замовляєте безпосередньо у виробника, у зв'язку з чим ми можемо дати повну гарантію високої якості отриманої продукції!